AD 8 code

Ζητείται Τεχνικός Συντήρησης και Εγκατάστασης Μηχανημάτων

CHR. KAPODISTRIAS & SONS LTD: Ζητείται Τεχνικός Συντήρησης και Εγκατάστασης Μηχανημάτων – Λευκωσία

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της ζητά να προσλάβει Τεχνικό Συντήρησης και Εγκατάστασης Μηχανημάτων για το Τμήμα Τεχνικού Εξοπλισμού.

Καθήκοντα:

  • Παροχή τεχνικής βοήθειας και υποστήριξης προς τους πελάτες αναφορικά με τα προϊόντα τα οποία αγοράστηκαν από το Τμήμα Τεχνικού Εξοπλισμού της Εταιρείας.

  • Συντήρηση μηχανημάτων.

  • Ενημέρωση προς τον Προϊστάμενο του Τμήματος για τυχόν προβλήματα για την ορθή καθοδήγηση και υποστήριξη προς επίλυση τους.

  • Παράδοση μηχανημάτων και άλλου εξοπλισμού στους πελάτες.

  • Εγκατάσταση τεχνικού εξοπλισμού μηχανημάτων σε συνεργεία.

  • Αντικατάσταση ή επισκευή των απαραίτητων ανταλλακτικών για τη σωστή λειτουργία των μηχανημάτων.

  • Δημιουργία και εγκατάσταση γραμμών τεχνικού ελέγχου.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο από Σχολή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

  • Πτυχίο ή Δίπλωμα από αναγνωρισμένη Σχολή Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και καλή γνώσης της αγγλικής γλώσσας.

  • Ομαδικό πνεύμα.

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες.

  • Ευγενικό και θετικό άτομο.

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία ΔΕΝ είναι απαραίτητη για το λόγο ότι το άτομο που θα προσληφθεί θα τύχει εκπαίδευσης.

 Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22620010.

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο σε περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.