AD 8 code

Μέλαθρον Αγωνιστών της ΕΟΚΑ: Θέση Εργασίας

Μέλαθρον Αγωνιστών της ΕΟΚΑ: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Το «Μέλαθρον Αγωνιστών της ΕΟΚΑ»,  δέχεται αιτήσεις για εργοδότηση Λειτουργού Ανθρώπινου Δυναμικού και Συστημάτων Διαχείρισης.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ή Μεταπτυχιακό στη Διαχείριση Ανθρώπινου Δυναμικού ή Μεταπτυχιακό στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (Μ.B.A)
  • Τουλάχιστον διετής επαγγελματική εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Άριστη γνώση της εργατικής νομοθεσίας (δικαιώματα, υποχρεώσεις κτλ.)
  • Γνώσεις ή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία στα Συστήματα Διαχείρισης (ISO), θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Οργανωτικές, ηγετικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Καθήκοντα:

  • Διασφαλίζει την αποτελεσματική εφαρμογή των διαδικασιών που αφορούν το ανθρώπινο δυναμικό του Κέντρου.
  • Συντονίζει και διασφαλίζει την αποτελεσματική εφαρμογή του Συστήματος Διαχείρισης του Οργανισμού βάσει των προτύπων ISO.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων.

  • Εξαιρετικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων, αναλόγως πείρας και προσόντων.
  • 13ος Μισθός
  • Ταμείο Προνοίας μετά τον 1ο χρόνο εργοδότησης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Οργανωμένο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Όλες οι αιτήσεις μαζί με τα αντίγραφα των απαιτούμενων προσόντων/πιστοποιητικών θα πρέπει να αποστέλλονται ηλεκτρονικά στο email hr@melathroneoka.com.cy μέχρι την Παρασκευή  11/11/2022 με θέμα «ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ».

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο +357 25872263.