Monday , 23 July 2018
AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Damocare Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Η εταιρεία DAMOCARE LTD με έδρα τη Λεμεσό, επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου / Γραμματέα για πλήρη απασχόληση με:
Κύρια Καθήκοντα:
  • Οργάνωση και γραμματειακή υποστήριξη εταιρείας
  • Καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης στο Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων
  • Επικοινωνία και συνεργασία με το προσωπικό
Απαιτούμενα προσόντα:
  • Δίπλωμα σε Γραμματειακές σπουδές από αναγνωρισμένο κολλέγιο
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Word, Excel, Outlook)
  • Να είναι άτομο δραστήριο, οργανωτικό και με ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ευχάριστη παρουσία με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης εργασιών σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
Οι ενδιαφερόμενες να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο email: zoe@constantinougroup.com.cy
με τίτλο:”anergosjobs.com” ή να παίρνουν τηλέφωνο στο 25 873 727