Friday , 28 July 2017
AD 8 code

Ζητείται Εξωτερικός Πωλητής/ Πωλήτρια

Theodoros Ioannides Ltd: Ζητείται Εξωτερικός Πωλητής/ Πωλήτρια – Λευκωσία

Η εταιρεία Theodoros Ioannides LTD εισαγωγείς / διανομείς εργαλείων και μηχανημάτων ενδιαφέρεται να προσλάβει Εξωτερικό Πωλητή/τρια για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη σχέσεων με δίκτυο συνεργατών.
  • Δημιουργία & κλείσιμο ευκαιριών πώλησης σε νέους και υφιστάμενους πελάτες.
  • Εκτελεί το δρομολόγιο με σκοπό την σωστή και μεθοδική εξυπηρέτηση του πελατολογίου
  • Συμβάλλει στην ανάπτυξη του δρομολογίου
  • Κτίζει και διατηρεί καλές σχέσεις με τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Γνώσεις τεχνικών πωλήσεων
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email:

thio@th-ioannides.com με τίτλο:”anergosjobs.com”

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο 22343777.

Please follow and like us:
error: Content is protected !!