AD 8 code

Ζητείται Διακοσμητής/ Διακοσμήτρια Εσωτερικού Χώρου

GGK Kitchen Line Ltd: Ζητείται Διακοσμητής/ Διακοσμήτρια Εσωτερικού Χώρου – Λευκωσία

Η εταιρεία KITCHEN LINE, μέλος του ομίλου ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ, αντιπρόσωποι Ιταλικών Κουζινών, ερμαριών και επίπλων αναζητά Σχεδιαστή εσωτερικού χώρου για την εξυπηρέτηση των πελατών της.

Καθήκοντα

  • Επικοινωνία και αναζήτηση αναγκών των πελατών.
  • Προετοιμασία σχεδίου και παρουσίαση προσφοράς σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ευχέρεια επικοινωνίας και όρεξη για ανέληξη.
  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων.
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Ικανότητα συμμετοχής στην ομάδα πωλήσεων της εταιρείας
  • Θέληση για διαρκή εξέλιξη
  • Εμπειρία στην ανάπτυξη πελατολογίου

Απολαβές – Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Επιπρόσθετα κίνητρα bonus
  • Ανάλογα με προσόντα και υπηρεσία στον κλάδο.

Επικοινωνία στο 22442444 η στείλτε βιογραφικό σημείωμα στο giacovou@kitchenline.com.cy  με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”