AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας/ Διαχειριστής Γραφείου – Λευκωσία

Κάκκουρας & Παναγίδης Δ.Ε.Π.Ε.: Ζητείται Γραμματέας/ Διαχειριστής Γραφείου – Λευκωσία

Το Δικηγορικό γραφείο ΚΑΚΚΟΥΡΑΣ & ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ Δ.Ε.Π.Ε. στη Λευκωσία επιθυμεί να προσλάβει άτομο για τη θέση Γραμματέα – Διαχειριστή Γραφείου για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα και καθήκοντα

–    Υποδοχή / Απάντηση Τηλεφώνων

–    Οργάνωση γραφείου και διαχείριση φακέλων και αρχείων

–    Τήρηση / Οργάνωση ημερολογίου γραφείου

–     Άριστη γνώση και χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών

–     Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

–     Δακτυλογραφήσεις εγγράφων

–     Οργανωτικές ικανότητες, ευφράδεια λόγου

–     Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια

  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Μισθός

Αναλόγως προσόντων

Οι Ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν τα Βιογραφικά Σημειώματα τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση s.panagi@kscp.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για οποιεσδήποτε διευκρινήσεις παρακαλώ επικοινωνήστε στο 22444406.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν αυστηρής εχεμύθειας.