Friday , 28 July 2017
AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου/ Διοίκησης Γραφείου

Christos Patsalides LLC: Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου/ Διοίκησης Γραφείου – Λευκωσία

Η εταιρεία Christos Patsalides LLC ζητά να προσλάβει Λειτουργό Λογιστηρίου/Διοίκησης Γραφείου για άμεση και πλήρη εργοδότηση στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση του λογιστικού συστήματος της εταιρείας, καταχώρηση και έλεγχος λογιστικών εγγράφων, με δυνατότητα ετοιμασίας ισοζυγίου (Trial Balance), βασικών οικονομικών μηνιαίων  καταστάσεων
  • Έκδοσης τιμολογίων, έλεγχος εισπράξεων και δυνατότητα συμφιλίωσης τραπεζικών λογαριασμών
  • Οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα του ανατεθούν από τους προϊσταμένους

Προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό δίπλωμα σε ένα από τα ακόλουθα θέματα Λογιστική: Οικονομικά,  Διοίκηση Επιχειρήσεων.
  • Κατοχή διπλώματος LCCI Higher  θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών με καλή γνώση προγραμμάτων Microsoft Word, Excel
  • Εμπειρία λογιστικού προγράμματος.
  • Γνώση του Logisoft, ή Zygos θα θεωρηθεί προνόμιο
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, πελατοκεντρική αντίληψη με οργανωτικές ικανότητες
  • Ελάχιστη εμπειρία 2-3 χρόνια

Προσφέρεται ελκυστικός πακέτο ανταμοιβής αναλόγως προσόντων και πείρας περιλαμβανομένου, 13ου μισθού, ελκυστικού ωραρίου με ένα ελεύθερο απόγευμα.

Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση accounts@patsalides.com.cy σημειώνοντας  «Λειτουργός Λογιστηρίου – anergosjobs.com»

Please follow and like us:
error: Content is protected !!