AD 8 code

Costas Theodorou Ltd: Θέση Εργασίας

Costas Theodorou Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ζητείται Πωλήτρια / Πωλητής Καταστήματος Camel Active για Λευκωσία

Η εταιρεία BON VOYAGE LTD αποκλειστικοί αντιπρόσωποι των γνωστών προϊόντων Camel Active στην Κύπρο (είδη ένδυσης, υπόδησης, ταξιδιού και δερμάτινων ειδών) ζητούν να προσλάβουν Πωλήτρια / Πωλητή Καταστήματος για τα καταστήματα Camel Active Stores που βρίσκoνται στην Λευκωσία.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Βασικές αριθμητικές γνώσεις και βασική αντίληψη Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Ενθουσιασμός και Πρωτοβουλία για τη δουλειά.
  • Ικανότητα να εργάζεται κάτω από πίεση.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Προώθηση και πώληση των εμπορευμάτων του καταστήματος.
  • Σωστή τοποθέτηση των προϊόντων στο κατάστημα.
  • Έγκαιρη αναπλήρωση εμπορευμάτων στο κατάστημα.
  • Καθαριότητα του καταστήματος.
  • Κατάρτιση στα προϊόντα του καταστήματος.

Ώρες Εργασίας:

  • Οι ώρες εργασίας είναι 38 ώρες την εβδομάδα που θα κατανέμονται σε πρωινά ή/και απογεύματα 5-6 ημέρες της εβδομάδας.

Απολαβές:

  • Προσφέρεται βασικός μισθός και 13ος μισθός αναλόγως των προσόντων και της πείρας του υποψηφίου/ας.

Για διευθέτηση προσωπικής συνέντευξης παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cth@costastheodorou.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” μέχρι 15/10/2023

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22508000