AD 8 code

Antenna Ltd: Θέση Εργασίας

Αντέννα Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για τη θέση:

Δακτυλογράφου Ειδήσεων

Καθήκοντα

Δακτυλογράφηση για τις ανάγκες της παραγωγής του δελτίου ειδήσεων και των άλλων ενημερωτικών εκπομπών του σταθμού.

Απαραίτητα προσόντα

  • Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές ή άλλο συναφή κλάδο
  • Προηγούμενη εργασιακή πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής δακτυλογραφίας
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών

Ωράριο εργασίας

Το ωράριο εργασίας κατανέμεται σε σύστημα βάρδιας σε πρωινά ή/και απογεύματα, 5 ημέρες την εβδομάδα απο Δευτέρα μέχρι Κυριακή.

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@antenna.com.cy

με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 12/12/21. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο στην περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με το τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού στο τηλέφωνο 22200200.