AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Υπεύθυνου καταστήματος

Φρουταρία Μακεδονίας: Ζητείται Βοηθός Υπεύθυνου καταστήματος – Λεμεσός

Η Φρουταρία Μακεδονίας στη Λεμεσό, μια από τις πιο αναπτυσσόμενες φρουταρίες της πόλης, ζητά Βοηθό Υπεύθυνου καταστήματος για μόνιμη ή μερική απασχόληση.

Χαρακτηριστικά/Απαραίτητα προσόντα:

1. Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.

2. Απαραίτητη η γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών και διαδικτύου.

3. Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

4. Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα.

5. Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.

6. Ευελιξία στο ωράριο εργασίας.

7. Γνώση Ρωσικής γλώσσας και προηγούμενη πείρα θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετα προσόντα.

Αρμοδιότητες:

1. Άψογη εξυπηρέτηση πελατών.

2. Σωστή λειτουργία ταμείου.

3. Οργάνωση / λειτουργία καταστήματος.

4. Ικανότητα συντονισμού εργασιών.

5. Προώθηση και πώληση εμπορευμάτων καταστήματος.

6. Παραγγελίες και ανεφοδιασμός εμπορεύματος.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση makedoniasfruitmarket@gmail.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρης εχεμύθειας και οι κατάλληλοι/ες υποψήφιοι/ες θα ειδοποιηθούν από την εταιρεία για συνέντευξη.