AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Elia Elikos Architects & Engineers Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Το αρχιτεκτονικό γραφείο Elia Elikos Architects & Engineers Ltd στη Λεμεσό, ζητά να προσλάβει γραμματέα με πείρα τουλάχιστον 5χρόνια.

Καθήκοντα

  • Λήψη και διαβίβαση τηλεφωνημάτων
  • Υποδοχή πελατών
  • Δακτυλογράφηση επιστολών/εκθέσεων/καταστάσεων
  • Αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

Προσόντα

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες επικοινωνίας