AD 8 code

Ζητείται Εργάτης Αποθήκης

iMinder Ltd: Ζητείται Εργάτης Αποθήκης – Λευκωσία

Ο τομέας Επιλογής Προσωπικού της iMinder Ltd, ενεργώντας για λογαριασμό πολύ γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται με την αποθήκευση και διανομή τροφίμων με έδρα τη Λευκωσία, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της ακόλουθης θέσης.

Θέση: Εργάτης/ρια (Picker) Αποθήκης (Depot) (ΚΩΔ: FP001)

Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου/ Τεχνικής σχολής
  • Η κατοχή Διπλώματος ή/και Πτυχίου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία 1-5 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Εξοικείωση με συστήματα ERP ή/και WMS θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Ενδεικτικά Βασικά Καθήκοντα:

  • Παραλαβές εμπορευμάτων (με τη χρήση μηχανήματων ή/και χειρωνακτικά)
  • Λήψη και ετοιμασία παραγγελιών προς αποστολή
  • Τακτοποίηση παραλαβών στην αποθήκη
  • Καταμέτρηση αποθέματος
  • Εργασία σε ευέλικτο ωράριο με βάρδιες

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Ευχάριστος/η και παίκτης/ρια ομάδας
  • Οργανωτικό και αναλυτικό πνεύμα
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Ελκυστικός  μισθός άνω του μέσου όρου της αγοράς και αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι και τις 26/12/2021 στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@iminder.com.cy με τίτλο:”FP001 – ANERGOSJOBS.COM”

Μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν. Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν ως άκρως εμπιστευτικές.