Ζητείται Βοηθός Ιατρείου/ Γραμματέας (μισθός €1.050 – €1.200)

IVI NICOLAOU DLC: Ζητείται Βοηθός Ιατρείου/ Γραμματέας (μισθός €1.050 – €1.200) – Λευκωσία

Η εταιρεία IVI NICOLAOU DLC στη Λευκωσία, επιθυμεί να προσλάβει άτομο για την θέση βοηθού ιατρείου-γραμματέα για πλήρη απασχόληση.

Προσόντα:

  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο.
  • Καλή χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και γνώση βασικών πακέτων (π.χ. Microsoft Office).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και οργάνωσης εργατικότητα και επαγγελματισμό
  • Ευγένεια, κοινωνικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια, αξιοπιστία και εχεμύθεια

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση και διαχείριση γραφείου και χώρου υποδοχής, τηλεφωνική και γραμματειακή υποστήριξη
  • Συντονισμός της καθημερινής λειτουργίας του ιατρείου (διευθέτηση ραντεβού)
  • Υποδοχή, εξυπηρέτηση, συνέντευξη και καταγραφή στοιχείων ασθενών,
  • Εισπράξεις και έκδοση αποδείξεων
  • Αρχειοθέτηση έγγραφων-δεδομένων ηλεκτρονική και φυσική
  • Χειρισμός λογισμικών συστημάτων ιατρείου και υποστήριξη ιατρού για τη διενέργεια αναίμακτων ιατρικών εξετάσεων κατόπιν εκπαίδευσης
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας αναλωσίμων, έγκαιρη παραγγελία και παραλαβή για αναπλήρωση

Ωφελήματα:

Φιλικό, ευχάριστο και σταθερό εργασιακό περιβάλλον με στόχο την παροχή ποιοτικών υπηρεσιών υγείας.

Ο ετήσιος μισθός θα καταβάλλεται σε δεκατρείς (13) ισόποσες δόσεις, δώδεκα από αυτές στο τέλος κάθε μήνα και η δέκατη τρίτη δόση αναλογεί στο δέκατο τρίτο μισθό. Το ποσό του ετήσιου ακαθάριστου μισθού θα καθορίζεται αναλόγως τυπικών προσόντων (δίπλωμα λυκείου ή πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης σε συναφείς κλάδους σπουδών) και με βάση την πείρα του/της κάθε υποψηφίου/ας (ακαθάριστος μηνιαίος μισθός €1050-1.200)

Η εργασία αφορά συνολικά 40 ώρες (πρωινές και απογευματινές) εβδομαδιαίως και είναι πενθήμερη ή τετραήμερη αναλόγως αναγκών ιατρείου (ελεύθερα Σαββατοκυρίακα και αργίες). Τυχόν υπερωριακή εργασία είναι προαιρετική για την/τον εργαζόμενη/ο και αμείβεται με 10 ευρώ/ώρα

Το συμβόλαιο προνοεί 21 άδειες ανάπαυσης με απολαβές

Δυνατότητα ανάπτυξης με εκμάθηση και συνεχιζόμενη εκπαίδευση. Στον/στην κατάλληλο/η υποψήφιο/α, παρέχεται εκπαίδευση για την ανάληψη των καθηκόντων του/της σε όλα τα συστήματα του ιατρείου.

Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστείλουν βιογραφικό στο  drivinicolaou@gmail.com με θέμα: “anergosjobs.com”

σε μορφή PDF. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο 99224002

Θα επικοινωνήσουμε σύντομα μαζί σας. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.