AD 8 code

Ζητούνται Βοηθοί Αποθήκης

Τροφοεμπορική Λτδ: Ζητούνται Βοηθοί Αποθήκης – Λεμεσός

Η εταιρεία Τροφοεμπορική Λτδ με έδρα την Λεμεσό (βιομηχανική περιοχή Αγ. Συλά) ασχολείται με την εισαγωγή και διανομή προϊόντων σε ξενοδοχεία, μονάδες εστίασης, αρτοποιεία, υπεραγορές κτλ ανά το παγκύπριο.

Λόγω επεκτάσεως των εργασιών της, ζητά για άμεση πρόσληψη και πλήρης απασχόληση άτομα ως βοηθούς αποθήκης με τα ακόλουθα καθήκοντα και προσόντα:

Καθήκοντα Θέσης

  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Φόρτωση, εκφόρτωση εμπορευμάτων και την τακτοποίηση τους.
  • Κατάλληλη αποθήκευση των εμπορευμάτων
  • Καθαριότητα και συγύρισμα της αποθήκης

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@trofoemporiki.com.cy με τίτλο:”ANERGOSJOBS.COM”

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας στο 25396090