Friday , 23 June 2017
AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό Κύπρου: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Ο Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό Κύπρου ζητά να προσλάβει Γραμματέα για τα κεντρικά γραφεία του στην Λεμεσό.

Απαραίτητα προσόντα

  • άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή (προγράμματα MS Office και Outlook)
  • άριστες οργανωτικές ικανότητες, εξαίρετη επικοινωνία και διαπροσωπικές σχέσεις, πρωτοβουλία, ευελιξία, εχεμύθεια και υπευθυνότητα.
  • Επίσης απαραίτητη είναι προηγούμενη πείρα ως γραμματέας με παρόμοιες ευθύνες.

Κύρια καθήκοντα

Περιλαμβάνουν γραμματειακή υποστήριξη στο Διοικητικό Συμβούλιο, χειρισμό και ετοιμασία αλληλογραφίας, αρχειοθέτηση, οργάνωση συνεδριάσεων και εκδηλώσεων, τήρηση πρακτικών, ετοιμασία παρουσιάσεων, εκθέσεων και άλλων εγγράφων, και ανάληψη σχεδίων όπως ανατεθούν από το Διοικητικό Συμβούλιο.

Ωράριο εργασίας: 8:00πμ – 1:00μμ και 3:00μμ – 6:00μμ, Δευτέρα με Παρασκευή.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση autisticassociation@cytanet.com.cy το αργότερο μέχρι τις 22 Δεκεμβρίου 2016.

Επικοινωνία για πληροφορίες, κα Πωλίνα Χρυσοστόμου 25-343461.