Friday , 21 July 2017
AD 8 code

Συγκρότημα ERMES: Θέση Εργασίας

Συγκρότημα ERMES: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Το Συγκρότημα ERMES, ο μεγαλύτερος οργανισμός λιανικού εμπορίου στην Κύπρο και μέλος του Ομίλου CTC, δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη Αδειούχου Τεχνικού/ Συντηρητή σε κατάστημα στη Λάρνακα.
Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες
  • Μέριμνα για την ομαλή και απρόσκοπτη λειτουργία των εγκαταστάσεων και του μηχανολογικού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού του καταστήματος.
  • Οι βασικότεροι τομείς εργασίας περιλαμβάνουν: παρακολούθηση όλων των τεχνικών θεμάτων του καταστήματος, ηλεκτρολογικές και μηχανολογικές εργασίες, αναγκαίες συντηρήσεις και επιδιορθώσεις, κοστολόγηση εργασιών και εξοπλισμού, καταγραφή όλων των τεχνικών στοιχείων των εγκαταστάσεων.
  • Διεκπεραίωση επιπλέον καθηκόντων όπου είναι λογικό και σχετικό με τα προαναφερθέντα καθήκοντά και εφόσον παραστεί ανάγκη.
Απαιτούμενα Προσόντα
  • Απαραίτητη προϋπόθεση ο υποψήφιος να έχει άδεια εγκατάστασης και συντήρησης ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων.