AD 8 code

Toyota Cyprus: Θέση Εργασίας

Toyota Cyprus: Θέση Εργασίας – Πάφος

Η εταιρεία ΔΙΚΡΑΝ ΟΥΖΟΥΝΙΑΝ & ΣΙΑ ΛΤΔ, γενικοί Αντιπρόσωποι των αυτοκινήτων TOYOTA στην Κύπρο, δέχεται αιτήσεις για την θέση του/της Λειτουργού Τμήματος Ανταλλακτικών στη Πάφο.

Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν φιλικό χαρακτήρα, να χαρακτηρίζονται από συνέπεια και επαγγελματισμό.

Κύρια καθήκοντα:

  • Έλεγχος, παραλαβή και τοποθέτηση ανταλλακτικών στην Αποθήκη.
  • Προετοιμασία και τοποθέτηση παραγγελιών ανταλλακτικών.
  • Εξυπηρέτηση Τεχνικών στο Συνεργείο Πάφου.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Δραστήριο άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστος χειρισμός ηλεκτρονικού υπολογιστή .
  • Κάτοχοι διπλώματος ανώτερης εκπαίδευσης και προηγούμενη πείρα στον συγκεκριμένο τομέα θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.

Στο επιλεγμένο άτομο για την πιο πάνω θέση θα προσφερθεί ένα ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών.

Εάν πιστεύετε ότι ταιριάζετε στη ομάδα μας, παρακαλούμε όπως αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: recruitment@toyota-cyprus.com (με αναφορά στη θέση Λειτουργός Τμήματος Ανταλλακτικών) το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 14 Απριλίου 2021.

Θα ενημερωθούν μόνο οι υποψήφιοι που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της πιο πάνω θέσης.