Friday , 21 July 2017
AD 8 code

Τηλεόραση Σίγμα: Θέση Εργασίας

Τηλεόραση Σίγμα: Ζητείται Ηχολήπτης – Λευκωσία

Η Τηλεόραση Σίγμα ζητά να προσλάβει Ηχολήπτη με έδρα τη Λευκωσία.

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ

Απαιτούμενα Προσόντα

• Είναι απόφοιτος κολεγίου / πανεπιστημίου στο τομέα του ήχου.
• Γνωρίζει καλά τον χειρισμό ηλεκτρονικών υπολογιστών.
• Γνωρίζει καλά το μοντάζ ήχου με ηλεκτρονικό υπολογιστή.
• Γνωρίζει καλά τον χειρισμό ψηφιακών κονσόλων και γενικά εξοπλισμού που αφορά στην ηχοληψία και ρύθμιση του ήχου στα στούντιο και στα εξωτερικά συνεργεία.
• Έχει εμπειρία τουλάχιστον ένα χρόνο σε τηλεοπτικό σταθμό ή στούντιο παραγωγής.
• Έχει εμπειρία στην ηχοληψία μουσικών οργάνων και ορχήστρας.
• Είναι εργατικός και διατεθειμένος να εργάζεται με το σύστημα βάρδιας.

Καθήκοντα

• Η ηχοληψία, η ρύθμιση, η μίξη και το μοντάζ του ήχου.

ΑΠΟΛΑΒΕΣ

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων αναλόγως προσόντων και πείρας.

ΑΙΤΗΣΕΙΣ

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email: vacancies@sigmatv.com μέχρι τις 10 Οκτωβρίου 2016.

FIND JOBS IN CYPRUS

FIND JOBS IN NICOSIA

FIND JOBS IN LIMASSOL

FIND JOBS IN LARNACA

FIND JOBS IN PAPHOS

FIND JOBS IN FAMAGUSTA

Please follow and like us:
error: Content is protected !!