Tuesday , 23 May 2017
AD 8 code

Ζητείται Οικονομικός Διευθυντής/τρια

engino cyprus

Engino. net: Ζητείται Οικονομικός Διευθυντής/τρια – Λεμεσός

Engino.net Ltd, the manufacturer of the patented and awarded Engino Toys ( www.engino.com ), is seeking to hire a product designer for the following position at the office in Limassol.

Ζητείται Οικονομικός Διευθυντής για τα γραφεία μας στην Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Eτοιμασία Management Accounts
  • Ημερολογιακές εγγραφές
  • Ετοιμασία μηνιαίων και ημερήσιων ταμειακών ροών
  • Παρακολούθηση πιστωτών
  • Εκτέλεση πληρωμών
  • Συμφωνία των λογαριασμών
  • Τιμολόγηση

Προσόντα:

  • Certified or Charter Accountant
  • 3 χρόνια πείρα
  • Πολύ καλή γνώση MS Office,
  • Άριστη γνώση Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
  • Δυναμικό άτομο που να είναι σε θέση να εργαστεί υπό πίεση και προθεσμίες
  • Να μπορεί να δουλεύει υπερωρίες εάν χρειαστεί
  • Γνώση e-soft θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Αρχικός μισθός 1500 – 2000 ευρώ Μηνιαίως αναλόγως προσόντων.