AD 8 code

Delorbis Pharmaceuticals Ltd: Θέση Εργασίας

Delorbis Pharmaceuticals Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Προσωπικό Συντήρησης

Η φαρμακευτική εταιρεία DELORBIS PHARMACEUTICALS LTD ζητά να προσλάβει άμεσα Προσωπικό Συντήρησης για τις εγκαταστάσεις τους στην Βιομηχανική Περιοχή Εργατών.

Κύρια καθήκοντα:

  • Εργασίες συντήρησης εξοπλισμού του εργοστασίου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής.
  • Θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν η γνώση της Αγγλικής γλώσσας και του Ηλεκτρονικού Υπολογιστή.
  • Πείρα τουλάχιστον 2 χρόνων σε παρόμοια θέση.

Παρακαλείσθε όπως αναφέρετε τον κωδικό ΤCH-001 – anergosjobs.com” για τη συγκεκριμένη θέση και να αποστείλετε το βιογραφικό σας το αργότερο μέχρι την 26η Ιουνίου 2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@delorbispharma.eu

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα.