Monday , 26 June 2017
AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας – Βοηθός Διοίκησης

anergos jobs

Coffee Island: Γραμματέας – Βοηθός Διοίκησης – Λευκωσία

ΑΓΓΕΛΙΑ

Η εταιρία Coffee Island ηγέτιδα στον κλάδο της καφεστίασης αναζητά για πρόσληψη γραμματέα – βοηθό διοίκησης για το γραφείο της στη Λευκωσία.

Αρμοδιότητες / Καθήκοντα:

  • Χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου.
  • Διαδικασίες γραμματειακής υποστήριξης, όπως αρχειοθέτηση, εκτυπώσεις, προγραμματισμό συναντήσεων κλπ.
  • Οργάνωση ημερολογίου, αξιολόγηση, διαλογή και διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
  • Δημιουργία, διαμόρφωση και παρουσίαση πρότυπων αρχείων (αλληλογραφία, αναφορές, κλπ.)
  • Οργάνωση ταξιδιών και διαμονής, όταν απαιτείται.
  • Εξωτερικές εργασίες όταν απαιτείται.

Προσόντα:

  • Δίπλωμα σε σπουδές γραμματειακής υποστήριξης ή πτυχίο στη διοίκηση επιχειρήσεων.
  • 3-5 χρόνια εμπειρία σε ανάλογη θέση.
  • Άριστος χειρισμός ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά).
  • Καλή γνώση H/Y.
  • Ικανότητα εκτέλεσης πολλαπλών καθηκόντων ταυτόχρονα.
  • Άριστεςεπικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου.

Παρακαλούμε όπως αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cv@coffeeisland.com.cy έως και τις 27/5/2016
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται εμπιστευτικές.

FIND JOBS IN CYPRUS

FIND JOBS IN NICOSIA

FIND JOBS IN LIMASSOL

FIND JOBS IN LARNACA

FIND JOBS IN PAPHOS

FIND JOBS IN FAMAGUSTA