Monday , 29 May 2017
AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Γραμματείας Διοίκησης και Αποθηκών

anergos jobs

Loukou Donuts and More: Ζητείται Υπεύθυνη/ος Γραμματείας Διοίκησης και Αποθηκών – Λευκωσία

Η LOUKOU DONUTS AND MORE πρωτοπόρος Κυπριακή εταιρία στη δημιουργία αρτοποιημάτων γλυκών και αλμύρων γεύσεων, ζητά να προσλάβει άτομα για την  θέση:

ΥΠΕΥΘΥΝΗ /ΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ

Βασικά καθήκοντα:

  • Γραμματεία Διοίκησης
  • Διοικητική Υποστήριξη – οργάνωση γραφείου
  • Η διαχείριση των εγγράφων των Συστημάτων Διαχείρισης της Εταιρίας.
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εντύπων
  • Η διαχείριση της επικοινωνίας και της αλληλογραφίας με τους προμηθευτές.
  • Προετοιμασία παραγγελιών, παραλαβές προϊόντων και συγκέντρωση όλων των εγγράφων που συνοδεύουν τις παραγγελίες αγορών, (διαχείριση παραστατικών παραλαβής/αποστολής, συντονισμός με μεταφορικές εταιρίες)
  • Η διαχείριση των ναύλων, ο προγραμματισμός και ο έλεγχος της μεταφοράς των αγοραζόμενων προϊόντων.
  • Η διαχείριση των παραπόνων και απαιτήσεων από τους προμηθευτές.
  • Συντονισμός και επίβλεψη απογραφών
  • Καταχώρηση τιμολογίων & έκδοση παραστατικών
  • Παρακολούθηση Συμβάσεων
  • Πληρωμές Δημοσίων Ταμείων
  • Εξωτερικές Εργασίες (Τράπεζες, Ασφαλιστικά Ταμεία, Εφορία)
  • Συνεργασία με το Λογιστήριο, τα ΤμήματαΠαραγωγής και Πωλήσεων

Προσόντα:

  • Πτυχίο Ανωτάτης/Ανώτερης Σχολής ή ισότιμου οργανισμού. Προτίμηση σε υποψηφίους με πτυχίο Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ή οργάνωσης & διοίκησης επιχειρήσεων
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε Τμήμα Λογιστηρίου ή ανάλογη θέση γραμματείας διοικητικής υποστήριξης
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και των εφαρμογών MS Office και ιδιαίτερα MS / Excel
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (γραπτά- προφορικά)
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού
  • Συνέπεια,δυναμισμός και υψηλό αίσθημα εχεμύθειας
  • Υψηλή αίσθηση ευταξίας και οργάνωσης
  • Προσοχή στην Λεπτομέρεια
  • Ηλικία έως 35 ετών

Παροχές Εταιρίας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι/νες παρακαλούμε επικοινωνήστε:

  1. Ηλεκτρονικά: info@loukoudonuts.eu
  2. Τηλεφ:+357 22260233-+357 99350047

FIND JOBS IN CYPRUS

FIND JOBS IN NICOSIA

FIND JOBS IN LIMASSOL

FIND JOBS IN LARNACA

FIND JOBS IN PAPHOS

FIND JOBS IN FAMAGUSTA